HAKKIMIZDA

ACR Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri

Sertifika Hizmetleri

Temel ve yenileme eğitimleri ile özel güvenlik personeline ve adaylarına mevzuata uygun nitelikli mesleki eğitimler vermekteyiz.

Hizmet İçi Atış Eğitimleri

Silahlı özel güvenlik görevlisi çalıştıran tüm kurumların personeline her yıl uygulaması zorunlu olan hizmet içi atış eğitimlerini bire bir eğitim modeli vermekteyiz.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Gerçek ya da tüzel kişilerin yaşam hakkı, işletme yönetimi hakları, zilyetlik hakkı ve mülkiyet hakkı gibi hakların korunması için alanında uzman ve tecrübeli personelimizle özel güvenlik hizmetleri sunmaktayız.

Temel ve İleri Seviye Atış Eğitimleri

Bireysel olarak silah kullanımı konusunda kendini geliştirmek isteyen 18 yaşını doldurmuş herkese tabanca kullanımı ile ilgili bilgilendirme dersleri, uygulamaya dair temel ve ileri seviye atış eğitimleri vermekteyiz.

Biber Gazı Kullanımı Eğitimi

Biber gazı kullanım izni verilen kurumlarda görev yapan özel güvenlik görevlilerinin veya özel güvenlik eğitimi almış ve kendisini geliştirmek isteyen katılımcıların bireysel olarak alabileceği “Göz Yaşartıcı Gaz Spreyi Kullanımı Eğitimi” sertifikası vermekteyiz.

Güvenlik Danışmanlığı

Temel ve yenileme eğitimleri ile özel güvenlik personeline ve adaylarına mevzuata uygun nitelikli mesleki eğitimler vermekteyiz.

acr eğitim ve güvenlik hizmetleri

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Alanında uzman kadrosuyla uygulamalı eğitimde kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Hizmet Sektörleri

İşinde profesyonel uzmanlarımız tarafından "risk analizi ve fizibilite" çalışmaları hazırlayarak birçok sektörde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Hakkımızda

×

Acr Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri

× WhatsApp